14. ročník přespolního běhu KLICPERKY_2021

14. ročník přespolního běhu KLICPERKY aneb „Běhá celá škola“

Dne 21. září (úterý) 2021 se uskuteční již 14. ročník přespolního běhu ZŠ V. Kl. Klicpery.

Účastní se všechny třídy školy, počet běžců není omezen. Naši žáci budou poměřovat síly nejen mezi sebou, ale i s žáky 1. stupně ZŠ Prasek. Hodnotit se budou nejen jednotlivci, ale i třídy podle úspěšnosti nejlepších tří chlapců a nejlepších tří dívek.

Sraz žáků 1. stupně je v 9:00 h u předního můstku na lukách. Učí se první hodina a pak odcházejí žáci s učitelkami ze školy. Trať pro 1. stupeň měří 1000 m. Předpokládaný čas ukončení je v 11:30 hodin.

2. stupeň bude mít sraz na lukách ve 12:45 hodin, tj. vyučování končí po čtvrté hodině, pak je čas na oběd a odchod ze školy je ve 12:30 hodin s třídními učiteli. Trať pro 2. stupeň měří 1500 m. Přepokládaný čas ukončení je ve 14:30 hodin.

Každá třída dostane kartičky, běžci si je vyplní a třídní učitelé je vezmou s sebou na luka. Nejlepší závodníci budou ihned po ukončení běhu odměněni diplomy a sladkou odměnou.

Zvolte prosím vhodné oblečení i obuv úměrně k počasí. Na co největší účast v tomto již tradičním běhu se těší všichni organizátoři této akce.

Petr Mikšíček

Virtuální prohlídka
Spolupracujeme

Dodávky IT techniky a servis PC

Doporučujeme

Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola, Nový Bydžov

Doporučujeme

Střední škola technická a řemeslná Nový Bydžov