Melodie pro Michalku

Dne 4. 4. 2014 se v Nechanicích v kulturním domě konal charitativní koncert Melodie pro Michalku. Žáci naší školy vytvořili v hodinách výtvarné výchovy dekorace určené k výzdobě sálu. Vystoupení se vydařilo, bylo hojně navštíveno a podařilo se vybrat dost peněz na další Michalčinu léčbu. Děkuji všem žákům, kteří se svými pracemi podíleli na nezapomenutelné atmosféře tohoto večera. Přikládám poděkování od Michalčiných rodičů.
Hana Jarošová

PODĚKOVÁNÍ

Děkujeme Vám za nádherný koncert Melodie pro Michalku. Poděkování patří zejména klavíristovi Matyáši Novákovi a překrásnému zpěvu Shirely Tracana. Díky jejich talentu a výjimečnosti dokázali vytvořit neuvěřitelný koncertní zážitek, který dlouho zůstane v našich srdcích. Chtěli bychom také poděkovat všem návštěvníkům a lidem, co přišli Michalku pozdravit a podpořit. Návštěvnost a celkový výtěžek 52 936,-Kč nás velmi překvapil a nelze ani slovy vyjádřit naše dojetí, které jsme díky Vaší podpoře prožívali. Moc to pro nás znamená a dává sílu bojovat i ve chvílích, kdy síla dochází. Velmi si toho vážíme a naplňuje nás to optimismem, že v nelehké době, jsou mezi námi tak skvělí lidé, kteří si na Michalku vzpomenou. Poděkování patří i organizátorům za průběh koncertu, oslovení sponzorů kteří také přispěli a za velmi hezké sluníčkové koncertní prostředí. Byl to pro nás vyjmečný životní zážitek, na který nikdy nezapomeneme.

Děkujeme rodiče Michalky 🙂
Více ZDE.

Soubory ke stažení

Žádost o uvolnění z předmětu (Tv,...) pdf

Žádost o uvolnění z vyučování (více dní - rekreace,...) pdf

Žádost o uvolnění z průběhu vyučování (odchod žáka 2. stupně k lékaři, ...) pdf

Přihláška do školní družiny pdf

Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte pdf doc

Anketa
Využíváte knihobudku?
sýkora koňadra

Během víkendu 4. až 5. května se v budce s kamerkou, kterou provozuje ve svém areálu Základní škola Bezručova v Hradci Králové, vylíhla krásná ptáčátka sýkorek koňader. Video z budky je nonstop vysíláno na serveru Youtube. Přímý přenos zde